wtorek, 24 marca 2015

Tag o mnie

   ♥ Heeejo! ♥

  Dzisiaj "Tag",czyli mały wywiadzik,ze mną w roli głównej ♥ To może bez większych ceregieli przejdziemy do rzeczy? (◑౪◐)


TAG O MNIE ♥

1. Ile masz lat?
~ Mam 14 lat (rocznikowo) i chodzę do 1 klasy gimnazjum :)
2.Coś co kochasz nad życie?
~ Oczywiście konie ♥ + Japonia ♥
3.Ulubiony film/serial?
~ Jestem miłośniczką anime ,ale jest film,który oglądałam niedawno i szczerze mogę go wam polecić ♥ Ryczałam przez ostatnie 20 min. xD

4.Masz zwierzaka?
~ Tak,mam koszatniczkę,która nazywa się Pucek ♥
5.Jaki sport lubisz najbardziej?
~ To jest trudne pytanie....jestem dość "ruchliwą osobą" i nie mam ulubionego sportu :P Lubie grać w nogę,piłkę ręczną,biorę udział w turnieju siatkówki i codziennie gram z koleżanką w kosza na orliku ♥ A i oczywiście jeżdzę konno :D
6.Coś smacznego?
~ Na obiad,to pewnie szybkie i smaczne kulki ryżowe (tylko to umiem przygotować,bez spalenia) a na deser...... KAWA ♥ Kocham kawę oraz różnego rodzaju ciastaaaaa.....CIASTO KAWOWE ! ♥
7.Ktoś...coś....książka?
~ Niedawno wstawiłam zdjęcie niektórych moich ulubionych tytułów,z których każdy jest wyjątkowy ♥ Lecz najbardziej pochłonęły mnie HITY typu : Hobbit,Harry P.,Władca Pierścieni oraz Felix Net i Nika ♥
.............
Na dziś to tyle ;) Mam nadzieję,że odpowiedziałam na wasze przypuszczalne pytanka :** Do zobaczonka niebawem!
0

sobota, 21 marca 2015

Taki tam dzień



                                               ♥ Hejeczka ♥

   Mam nadzieję,że u was jest miło i sympatycznie ;) U mnie szaro i ponuro....ALE TO NIC! JAK ZWYKLE ZWALCZAM NUDĘ I IDĘ POGRAĆ W KOSZYKÓWKĘ,choć wygląda,że za chwilę zacznie mooocno padać <.> O już pada....n o trudno,coś się wymyśli.Macie może jakieś zajęcia,które umilają wam nudne popołudnia?Ja mam takich kilka,składających się na sport,sport,sport i komputer :D Może wy macie jakieś ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu?Jak by nie patrzeć,takie nudnawe dni niestety dość często zawracają na życie :( 
O właśnie!Mam dla was kilka zdjątek z dzisiejszego dnia,oraz + mój ekran główny mojego cudnego LGl65 xD ♥


Nigdy jej nie ułożyłam xD

Moje bazgrołki na piasku ♥

Nudny dzień?Można czytać!!Moje ulubione tytuły ♥

Kwiat wiśni na tapecie (jak na otaku przystało) i tylko 2 apki xD Telefon mi się buguje :( 


                             ♥Bajoo!♥
                                                      


4

piątek, 20 marca 2015

MEOW wam wszystkim ♥


                                                       ♥  Hej!  ♥        

           Nazywam się Kasia i mieszkam w ...... Polsce  Nie będę za dużo zdradzać,ponieważ planuję już niedługo napisać post pt."TAG o mnie",abyście mogli mnie lepiej poznać.Jeśli chcecie już możecie zacząć zadawać pytanka w komentarzach i oczekiwać na "TAG" ♥ Hym... coś jeszcze,jeżeli chodzi o sprawy zapoznawcze?.......A!No właśnie! Może tak jakoś,przypadkiem,zupełnie nie wiedząc czemu chcieli byście się dowiedzieć czym tak na prawdę będzie MEOW ? A więc już tłumaczę.... oprócz moich cotygodniowych zanudzań i refleksji typu "Czemu istnieje coś takiego jak gimnazjum?!?!?!" znajdziecie tutaj także wiele ciekawych....... no właśnie.. czego? Opowiadań (jedno częściowych),wierszy,fraszek,moich prac,pomysłów na DIY,szybkich i smacznych lub przydatnych rzeczy oraz wiele innych zwariowanych pomysłów na urozmaicenie internetu ♥ A więc nie pozostało mi nic innego,jak zaprosić was do czytania i śledzenia moich postępów + to mój pierwszy blog,więc dajcie mi kilka dni na rozkręcenie się ♥
                                 
Znalezione obrazy dla zapytania anime kot                                                                   
4
. © 2012 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka