♥ Heeejo! ♥
Dzisiaj "Tag",czyli mały wywiadzik,ze mną w roli głównej ♥ To może bez większych ceregieli przejdziemy do rzeczy? (◑౪◐)
TAG O MNIE ♥
1. Ile masz lat?
~ Mam 14 lat (rocznikowo) i chodzę do 1 klasy gimnazjum :)
2.Coś co kochasz nad życie?
~ Oczywiście konie ♥ + Japonia ♥
3.Ulubiony film/serial?
~ Jestem miłośniczką anime ,ale jest film,który oglądałam niedawno i szczerze mogę go wam polecić ♥ Ryczałam przez ostatnie 20 min. xD

4.Masz zwierzaka?
~ Tak,mam koszatniczkę,która nazywa się Pucek ♥
5.Jaki sport lubisz najbardziej?
~ To jest trudne pytanie....jestem dość "ruchliwą osobą" i nie mam ulubionego sportu :P Lubie grać w nogę,piłkę ręczną,biorę udział w turnieju siatkówki i codziennie gram z koleżanką w kosza na orliku ♥ A i oczywiście jeżdzę konno :D
6.Coś smacznego?
~ Na obiad,to pewnie szybkie i smaczne kulki ryżowe (tylko to umiem przygotować,bez spalenia) a na deser...... KAWA ♥ Kocham kawę oraz różnego rodzaju ciastaaaaa.....CIASTO KAWOWE ! ♥
7.Ktoś...coś....książka?
~ Niedawno wstawiłam zdjęcie niektórych moich ulubionych tytułów,z których każdy jest wyjątkowy ♥ Lecz najbardziej pochłonęły mnie HITY typu : Hobbit,Harry P.,Władca Pierścieni oraz Felix Net i Nika ♥
.............
Na dziś to tyle ;) Mam nadzieję,że odpowiedziałam na wasze przypuszczalne pytanka :** Do zobaczonka niebawem!




przez
Blokotka