sobota, 21 marca 2015

Taki tam dzień



                                               ♥ Hejeczka ♥

   Mam nadzieję,że u was jest miło i sympatycznie ;) U mnie szaro i ponuro....ALE TO NIC! JAK ZWYKLE ZWALCZAM NUDĘ I IDĘ POGRAĆ W KOSZYKÓWKĘ,choć wygląda,że za chwilę zacznie mooocno padać <.> O już pada....n o trudno,coś się wymyśli.Macie może jakieś zajęcia,które umilają wam nudne popołudnia?Ja mam takich kilka,składających się na sport,sport,sport i komputer :D Może wy macie jakieś ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu?Jak by nie patrzeć,takie nudnawe dni niestety dość często zawracają na życie :( 
O właśnie!Mam dla was kilka zdjątek z dzisiejszego dnia,oraz + mój ekran główny mojego cudnego LGl65 xD ♥


Nigdy jej nie ułożyłam xD

Moje bazgrołki na piasku ♥

Nudny dzień?Można czytać!!Moje ulubione tytuły ♥

Kwiat wiśni na tapecie (jak na otaku przystało) i tylko 2 apki xD Telefon mi się buguje :( 


                             ♥Bajoo!♥
                                                      


4
. © 2012 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka