♥ Hej! ♥
Nazywam się Kasia i mieszkam w ...... Polsce ☻ Nie będę za dużo zdradzać,ponieważ planuję już niedługo napisać post pt."TAG o mnie",abyście mogli mnie lepiej poznać.Jeśli chcecie już możecie zacząć zadawać pytanka w komentarzach i oczekiwać na "TAG" ♥ Hym... coś jeszcze,jeżeli chodzi o sprawy zapoznawcze?.......A!No właśnie! Może tak jakoś,przypadkiem,zupełnie nie wiedząc czemu chcieli byście się dowiedzieć czym tak na prawdę będzie MEOW ? A więc już tłumaczę.... oprócz moich cotygodniowych zanudzań i refleksji typu "Czemu istnieje coś takiego jak gimnazjum?!?!?!" znajdziecie tutaj także wiele ciekawych....... no właśnie.. czego? Opowiadań (jedno częściowych),wierszy,fraszek,moich prac,pomysłów na DIY,szybkich i smacznych lub przydatnych rzeczy oraz wiele innych zwariowanych pomysłów na urozmaicenie internetu ♥ A więc nie pozostało mi nic innego,jak zaprosić was do czytania i śledzenia moich postępów + to mój pierwszy blog,więc dajcie mi kilka dni na rozkręcenie się ♥
przez
Blokotka
z niecierpliwością czekam na kolejny wpis ^^
OdpowiedzUsuńpozdrawiam :D
Mój Blog - Klik
Dzięki ♥
Usuńno to czekamy! :)
OdpowiedzUsuńdorey-doorey.blogspot.com
Dzięki ♥
Usuń