♥ Hejeczka ♥
Mam nadzieję,że u was jest miło i sympatycznie ;) U mnie szaro i ponuro....ALE TO NIC! JAK ZWYKLE ZWALCZAM NUDĘ I IDĘ POGRAĆ W KOSZYKÓWKĘ,choć wygląda,że za chwilę zacznie mooocno padać <.> O już pada....n o trudno,coś się wymyśli.Macie może jakieś zajęcia,które umilają wam nudne popołudnia?Ja mam takich kilka,składających się na sport,sport,sport i komputer :D Może wy macie jakieś ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu?Jak by nie patrzeć,takie nudnawe dni niestety dość często zawracają na życie :(
O właśnie!Mam dla was kilka zdjątek z dzisiejszego dnia,oraz + mój ekran główny mojego cudnego LGl65 xD ♥
O właśnie!Mam dla was kilka zdjątek z dzisiejszego dnia,oraz + mój ekran główny mojego cudnego LGl65 xD ♥
Nigdy jej nie ułożyłam xD
Moje bazgrołki na piasku ♥
Nudny dzień?Można czytać!!Moje ulubione tytuły ♥
Kwiat wiśni na tapecie (jak na otaku przystało) i tylko 2 apki xD Telefon mi się buguje :(




przez
Blokotka
Też nigdy nie ułożyłam tej kostki! Powodzenia w blogowaniu :)
OdpowiedzUsuńby-kinqa.blogspot.com [KLIK]
Dzięki ♥
UsuńJa też nie umiem jej ułożyć . Mój dziadek to w kilka minut układa ..
OdpowiedzUsuńObserwuję ! Zaobserwujesz mnie też ?
http://Fidanzataa.blogspot.com
Pewnie + dzięki ♥
Usuń